Startlista

 

 

Provlopp Färjestad lördag  den 7 april   

Provlopp 1.start.10.00  2140 m Volt  Gul vojlock.
Lägst 1.28. Böter 300 kr om totaltiden underskrider 1.28, eller om sista varvet går snabbare än 1.24. Omstart efter 50 m.
1 Martha Ride             2140 :1                                           0
4, mbr. s e. Mythical Lindy-Heidi Kemp           Larsson Michael (Fagerholm Sonja)  a
2 Listas Snövit           2140 :2                                           0
3, svbr. s e. Global Glide-She’s for Me           Hultman Marcus (Hansson Maritha)  a
3 Cobbys Nana             2140 :3                                           0
3, br. s e. Un Mec d’Heripre-Peach Penny        Moberg Jonas
4 Doris Dame              2140 :4                                           0
5, br. s e. Turbo Sund-Grande Brew              Andersson Conny H  a
5 Simsalabimmyheart       2140 :5                                           0
4, br. s e. Gidde Palema-Nashville Rivarco      Ivarsson Morgan
6 Conrads Eva             2140 :6                                           0
3, br. s e. Pine Chip-Ahmeida                   Aarum Dagfinn (Finell Peter)  a
7 Ready to Roll           2140 :7                                           0
3, mbr. h e. Classic Photo-Markatta              Silvén Jan (Paulsson Rebecca)  a
8 Keylor Navas            2140 :8                                           0
3, br. v e. Super Photo Kosmos-Zassa T.H.       Andersson Mikael J

Tempo 500 m : ______ 1000 m : _______ sista 500 :___________ Km.tid :________

Ordningsföljd : ______________________________

Vojlockarna/Nummerbrickor finns att hämta utanför inskrivningen från kl.09.30
Vid förändringar under provloppsdagen kontakta Tony ”Osten” Sjöqvist 073-210 41 19
Gästboxar i stall C11-20 och B1-14 är till förfogande under lördagen.
Nästa provlopp är lördag den 21april med sista anmälan torsdag 19 april kl.14.00 054-292005

Provlopp 2.start.10.17  2140 m Volt  Blå vojlock.
Lägst 1.24. Böter 300 kr om totaltiden underskrider 1.24, eller om sista varvet går snabbare än 1.22. Omstart efter 50 m.
1 Ed Force                2140 :1 1.15,4 M, 1.15,1 AM       157.300
8, br. v e. Fill V-Alley Force                   Beckman Björn  a
2 Carlos C.               2140 :2 1.17,6 M, 1.16,9 AM        45.500
8, mbr. v e. Juliano Star-Coinami                Hultman Marcus (Carlson Maria)  a
3 Charing Cross           2140 :3                                           0
3, svbr. s e. Classic Photo-Gigant Girl           Larsson Michael
4 Navaki Star             2140 :4 1.17,4 K, 1.17,5 AM        29.400
9, br. v e. Egon Lavec-Gurlita Girl             Lundqvist Stellan (Östlund Uno)  a
5 Kick Off T.J.           2140 :5 1.15,3 K, 1.14,7 AM        93.200
6, br. s e. Flirtin Man-Vespasiano              Ivarsson Morgan (Kästel Paula)  a
6 Svartsångs Missie       2140 :6 1.18,8 M, 1.17,9 AM        22.150
7, br. s e. Zerberus-Mistry                      Andersson Mikael J
7 Valnes Idolia           2140 :7                                           0
4, svbr. s e. Sam Bourbon-Samba Kosmos            Moberg Jonas
8 Madame Creation* (NO)  2140 :8                                           0
3, br. s e. Maharajah-Umbra                     Cederin Peter
9 View to a Kill          2140 :9 1.17,2 M, 1.15,3 AK        61.400
5, br. s e. Ready Cash-Defi Fling               Ivarsson Morgan
10 Martinus                2140 :10 1.18,1 M, 1.16,6 AM        19.600
7, svbr. v e. Andover Andover-Rehanna             Hultman Marcus (Martinsson Marianne)  a
11 Miss Julita             2140 :11 1.15,7 M, 1.12,7 AK       160.500
5, svbr. s e. Make it Happen-La Cenicienta        Silvén Jan  a
12 I am Legend             2140 :12 1.17,5 M, 1.15,9 AK        71.154
7, br. v e. Hand Glider-Haymarket               Eng Roland (Nilsson Julia)  a

Tempo 500 m : ______ 1000 m : _______ sista 500 :___________ Km.tid :________

Ordningsföljd : ______________________________